Budka z Lodami Małej Pandy Kody, Triki, Strategie i PoradyBudka z Lodami Małej Pandy poradniki, bonusy, kody, zniżki oraz pytania i odpowiedzi.
Budka z Lodami Małej Pandy Hack Cheats
Ocena ogólna:
Szczegóły

Wersja: 8.58.02.00 Data wydania: 12 maja 2022 Ocena: 4 Twórca: BabyBus [email protected] Kategoria: Edukacyjne Nazwa: Budka z Lodami Małej Pandy Ilość pobrań: 50 000+ System: 5.0 i nowsze Typ: Edukacyjne

Budka z Lodami Małej Pandy Wskazówki, Q&A, Poradniki

Zobacz kody do Budka z Lodami Małej Pandy, sprawdź wskazówki, strategie i recenzje.
Zaczekaj 10 sekund


 

Pytania

Zadaj pytanie, napisz odpowiedź i dołącz do dyskusji.

Jak zdobyć kod promocyjny lub bonus?

Czy mógłbyś wymienić wady i zalety?

Jakie są Twoje rady dla początkujących?


Trailery i Powiązane Video

Budka z Lodami Małej Pandy hack taktyki, nagrody, mody i klipy.

Opis

Zbliża się gorące lato. Wybierz się na plażę, aby sprzedawać orzeźwiające lody! Dzięki pysznym deserom, będziesz mieć więcej klientów, zarobisz mnóstwo pieniędzy, a Twój kramik stanie się najbardziej popularnym miejscem na plaży! SMACZNE LODY W WIELU SMAKACH Tutaj przygotujesz lody w wielu fantastycznych smakach: owocowe, orzechowe, czekoladowe, jogurtowe, wszystkie w zabawnych kształtach. Użyj swojej kreatywności i twórz własne smaki! PROCES PRODUKCJI LODÓW Klienci zamówili lody! Zaczynamy! Po wymieszaniu masy lodowej, dodaj czekoladę, arbuza lub inne pyszne składniki. Następnie wrzuć wszystko do maszyny, włącz ją, a po chwili Twoje wyśmienite lody są gotowe! KOLOROWE POLEWY I POSYPKI Dodaj do lodów wielokolorowe dekoracje! Wybieraj spośród cukierków w zabawnych kształtach, słodkich dżemów, ciasteczek i innych. Uruchom swoją wyobraźnię i kreuj własne przepisy na przepyszne desery lodowe! Gotowe lody podawaj klientom i pozwól im się cieszyć wspaniałym orzeźwiającym deserem! CHARAKTERYSTYKA: -Prowadź budkę z lodami i dołącz do zabawy w przygotowywanie pysznych lodów! -Poznaj sympatycznych mieszkańców wyspy! -Przygotuj cztery rodzaje lodów! -Korzystaj z różnych maszyn i narzędzi do produkcji lodów! -Wybieraj spośród wielu kolorowych dodatków do lodów: cukierki, ciasteczka, dżemy i inne! O BabyBus ————— W BabyBus pragniemy rozbudzić dziecięcą kreatywność, wyobraźnię i ciekawość. Projektujemy produkty z perspektywy dzieci, żeby pomóc im lepiej samodzielnie odkrywać świat. Teraz BabyBus oferuje szeroki wachlarz produktów, filmów i innych edukacyjnych treści dla 400 milionów fanów od pierwszych dni do 8. roku życia na całym świecie! Ukazało się ponad 200 edukacyjnych aplikacji naszego autorstwa, ponad 2500 odcinków rymowanek dla dzieci i animacji o różnej tematyce, dotyczące zdrowia, języka, nauk społecznych, ścisłych, sztuki i innych dziedzin. ————— Skontaktuj się z nami: [email protected] Odwiedź nas:
Budka z Lodami Małej Pandy cheats kody promocyjne, sekrety, odblokowania i opinie.

Budka z Lodami Małej Pandy Hack Budka z Lodami Małej Pandy Cheat Budka z Lodami Małej Pandy Kody

Pobierz plik apk z Google Playstore.

 

  • Tagi:

  • Budka z Lodami Małej Pandy kody zniżkowe,
  • Budka z Lodami Małej Pandy hack download,
  • Budka z Lodami Małej Pandy cheats online,
  • Budka z Lodami Małej Pandy hack tool,
  • Budka z Lodami Małej Pandy cheat engine

 

Recenzje

Dodaj recenzję lub przeczytaj opinie i oceny dodane przez użytkowników.

 

Ostatnio dodane