FNF Bendu Mod Test Kody, Triki, Strategie i PoradyFNF Bendu Mod Test poradniki, bonusy, kody, zniżki oraz pytania i odpowiedzi.
FNF Bendu Mod Test Hack Cheats
Ocena ogólna:
Szczegóły

Wersja: 1 Data wydania: 15 maja 2022 Ocena: 4 Twórca: Mikal [email protected] Kategoria: Muzyka Nazwa: FNF Bendu Mod Test Ilość pobrań: 100+ System: 5.1 i nowsze Typ: Muzyka

FNF Bendu Mod Test Wskazówki, Q&A, Poradniki

Zobacz kody do FNF Bendu Mod Test, sprawdź wskazówki, strategie i recenzje.
Zaczekaj 10 sekund


 

Pytania

Zadaj pytanie, napisz odpowiedź i dołącz do dyskusji.

Jak zdobyć kod promocyjny lub bonus?

Czy mógłbyś wymienić wady i zalety?

Jakie są Twoje rady dla początkujących?


Trailery i Powiązane Video

FNF Bendu Mod Test hack taktyki, nagrody, mody i klipy.

Opis

Bendu jest jednym z nowych antagonistów w Friday Night Funkin'. W grze FNF Bendu Trainer Test musisz sterować tym konkretnym bohaterem. Postać jest dużą humanoidalną masą atramentu. Na jednej ręce nosi rękawiczkę i muszkę. Czarny atrament sączy się z głowy w kształcie półksiężyca. Bohater ma szeroki uśmiech. Co robić w grze FNF Ink Bendu Trainer Test Character? Musisz zdobyć jak najwięcej punktów. Jak to zrobić? Przed rozpoczęciem gry wybierz stan bohatera i muzykę, które lubisz najbardziej, a następnie kliknij przycisk Odtwórz. Po uruchomieniu gry klikaj strzałki na ekranie swojego urządzenia i zdobywaj punkty. Jeśli zdobyłeś 800 punktów, to dobry wynik meczu. Jeśli uda Ci się zdobyć więcej niż 1000 punktów, jesteś świetny w FNF Bendu Trainer Test. W grze FNF Ink Bendu Trainer Test Character ma swoje własne fajne funkcje. Możesz wybrać stan bohatera, który najbardziej Ci się podoba i piosenki dla niego. Możesz wyłączyć muzykę w tle, aby słyszeć tylko głos głównego bohatera. W tym celu wystarczy nacisnąć przycisk w postaci sygnału dźwiękowego na ekranie swojego urządzenia. Jeśli podoba Ci się gra, możesz podzielić się nią ze znajomymi i zorganizować konkursy. Dowiedz się, kto jest najlepszym graczem i może zdobyć najwięcej punktów! Mamy nadzieję, że dobrze się bawisz grając w FNF Bendu Trainer Test.
FNF Bendu Mod Test cheats kody promocyjne, sekrety, odblokowania i opinie.

FNF Bendu Mod Test Hack FNF Bendu Mod Test Cheat FNF Bendu Mod Test Kody

Pobierz plik apk z Google Playstore.

 

  • Tagi:

  • FNF Bendu Mod Test kody zniżkowe,
  • FNF Bendu Mod Test hack download,
  • FNF Bendu Mod Test cheats online,
  • FNF Bendu Mod Test hack tool,
  • FNF Bendu Mod Test cheat engine

 

Recenzje

Dodaj recenzję lub przeczytaj opinie i oceny dodane przez użytkowników.

 

Ostatnio dodane