FNF Zombified Mod Test Kody, Triki, Strategie i PoradyFNF Zombified Mod Test poradniki, bonusy, kody, zniżki oraz pytania i odpowiedzi.
FNF Zombified Mod Test Hack Cheats
Ocena ogólna:
Szczegóły

Wersja: 1 Data wydania: 16 maja 2022 Ocena: 4 Twórca: Mikal [email protected] Kategoria: Muzyka Nazwa: FNF Zombified Mod Test Ilość pobrań: 0+ System: 5.1 i nowsze Typ: Muzyka

FNF Zombified Mod Test Wskazówki, Q&A, Poradniki

Zobacz kody do FNF Zombified Mod Test, sprawdź wskazówki, strategie i recenzje.
Zaczekaj 10 sekund


 

Pytania

Zadaj pytanie, napisz odpowiedź i dołącz do dyskusji.

Jak zdobyć kod promocyjny lub bonus?

Czy mógłbyś wymienić wady i zalety?

Jakie są Twoje rady dla początkujących?


Trailery i Powiązane Video

FNF Zombified Mod Test hack taktyki, nagrody, mody i klipy.

Opis

Chłopaka czeka tragiczny los zostania bezmyślnym nieumarłym zombie w Friday Night Funkin'. W stanie zombie, Chłopak ma podarte ubrania i buty, jego szczęka stale opada, oczy wybałuszone, a skóra jest zielona. Jego mikrofon jest zepsuty i sterczy z niego trawa. Co robić w grze FNF Zombified Boyfriend Test Character? Musisz zdobyć jak najwięcej punktów. Jak to zrobić? Przed rozpoczęciem gry wybierz muzykę, którą lubisz najbardziej, a następnie kliknij przycisk Odtwórz. Po uruchomieniu gry klikaj strzałki na ekranie swojego urządzenia. Gdy tylko klikniesz strzałkę, Zombified zaśpiewa nutę i wykona określony ruch, a ty otrzymasz punkty. Jeśli zdobyłeś 800 punktów, to dobry wynik meczu. Jeśli udało Ci się zdobyć więcej niż 1000 punktów - jesteś świetny w FNF Zombified Trainer Test. W grze FNF Zombified Boyfriend Test Character ma swoje własne fajne funkcje. Możesz wybrać piosenki dla chłopaka. Możesz wyłączyć muzykę w tle, aby słyszeć tylko głos głównego bohatera. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć przycisk w postaci sygnału dźwiękowego na ekranie swojego urządzenia. Jeśli podoba Ci się gra, możesz podzielić się nią ze znajomymi i zorganizować konkursy. Dowiedz się, kto jest najlepszym graczem i może zdobyć najwięcej punktów! Mamy nadzieję, że dobrze się bawisz z grą FNF Zombified Trainer Test.
FNF Zombified Mod Test cheats kody promocyjne, sekrety, odblokowania i opinie.

FNF Zombified Mod Test Hack FNF Zombified Mod Test Cheat FNF Zombified Mod Test Kody

Pobierz plik apk z Google Playstore.

 

  • Tagi:

  • FNF Zombified Mod Test kody zniżkowe,
  • FNF Zombified Mod Test hack download,
  • FNF Zombified Mod Test cheats online,
  • FNF Zombified Mod Test hack tool,
  • FNF Zombified Mod Test cheat engine

 

Recenzje

Dodaj recenzję lub przeczytaj opinie i oceny dodane przez użytkowników.

 

Ostatnio dodane