Hex Polis:Strategia turowa 4x Kody, Triki, Strategie i PoradyHex Polis:Strategia turowa 4x poradniki, bonusy, kody, zniżki oraz pytania i odpowiedzi.
Hex Polis:Strategia turowa 4x Hack Cheats
Ocena ogólna:
Szczegóły

Wersja: 0.3.5 Data wydania: 8 maja 2022 Ocena: 4 Twórca: NOXGAMES [email protected] Kategoria: Strategie Nazwa: Hex Polis:Strategia turowa 4x Ilość pobrań: 10 000+ System: 5.0 i nowsze Typ: Strategie

Hex Polis:Strategia turowa 4x Wskazówki, Q&A, Poradniki

Zobacz kody do Hex Polis:Strategia turowa 4x, sprawdź wskazówki, strategie i recenzje.
Zaczekaj 10 sekund


 

Pytania

Zadaj pytanie, napisz odpowiedź i dołącz do dyskusji.

Jak zdobyć kod promocyjny lub bonus?

Czy mógłbyś wymienić wady i zalety?

Jakie są Twoje rady dla początkujących?


Trailery i Powiązane Video

Hex Polis:Strategia turowa 4x hack taktyki, nagrody, mody i klipy.

Opis

Hex Polis to stylizowana turowa gra strategiczna. Stań na czele swojej cywilizacji i zbuduj potężne średniowieczne królestwo! Podbijaj wioski z krzyżowcami, rycerzami i innymi wyjątkowymi wojownikami. Ta gra cywilizacyjna polega na kontrolowaniu mapy, odkrywaniu nieznanych lądów, walce z innymi plemionami i odkrywaniu technologii. Czy jesteś gotowy, aby sprawdzić swoje umiejętności taktyczne? Każda tura jest pełna przygód. Poruszasz się po mapie heksowej i odkrywasz heksy z wojownikami. Każdy wojownik ma specjalne zdolności, które pomogą ci zdobyć twierdzę rywala. Do wyboru są stylizowani bohaterowie: łucznicy, żeglarze, smoki, krzyżowcy i wielu innych! Publicationęp technologiczny jest ważną częścią twojej taktyki. Możesz wybrać, na czym chcesz się skupić - jesteś lepszym rolnikiem czy wojownikiem? Farmy, kopalnie i rynki przynoszą więcej monet do twojej produkcji. Więcej monet to więcej akcji, które możesz wykonać w każdej turze. Cechy Hex Polis: - Turowa gra strategiczna i gra o królestwie - 4x - odkrywaj, rozszerzaj, eksploatuj i eksterminuj - Opanuj technologie, eksploruj mapę heksów, prowadź wojny i buduj cywilizację ludzkości - Trenuj swoich wojowników i wygrywaj bitwy z innymi plemionami - Możliwość gry offline, ale dla lepszych wrażeń wymagana jest gra online - Dwa tryby gry - normalny i trudny - Stylizowana na niesamowitą grafikę low poly - Gra cywilizacyjna i gra budowlana - Kolonizuj i dominuj - Średniowieczna atmosfera średniowiecznej wojny Hex Polis to gra taktyczna pełna walki, podboju i rozwoju technologii. Rozwijaj się od małej wioski do potężnego miasta! Zanurz się w średniowiecznym świecie fantasy, w którym czeka Cię wiele wyzwań! Stworzona przez Noxgames 2022 Nie wahaj się z nami skontaktować. Discord:
Hex Polis:Strategia turowa 4x cheats kody promocyjne, sekrety, odblokowania i opinie.

Hex Polis:Strategia turowa 4x Hack Hex Polis:Strategia turowa 4x Cheat Hex Polis:Strategia turowa 4x Kody

Pobierz plik apk z Google Playstore.

 

 • Tagi:

 • Hex Polis:Strategia turowa 4x kody zniżkowe,
 • Hex Polis:Strategia turowa 4x hack download,
 • Hex Polis:Strategia turowa 4x cheats online,
 • Hex Polis:Strategia turowa 4x hack tool,
 • Hex Polis:Strategia turowa 4x cheat engine

 

Recenzje

Dodaj recenzję lub przeczytaj opinie i oceny dodane przez użytkowników.
 • img

  Milkaj Oks

  Dodano 2022-05-08 Trochę jak RISK i civilization 6

 • img

  Daniel Konwisorz

  Dodano 2022-05-08 Fajnie relaksuje

 • img

  Sławek Rembelski

  Dodano 2022-05-08 Fajna gra

 • img

  Viktor Schwärmer

  Dodano 2022-05-08 Super

 

Ostatnio dodane