Wingspan Kody, Triki, Strategie i PoradyWingspan poradniki, bonusy, kody, zniżki oraz pytania i odpowiedzi.
Wingspan Hack Cheats
Ocena ogólna:
Szczegóły

Wersja: 1.2.178 Data wydania: 12 maja 2022 Ocena: 4 Twórca: Monster Couch sp. z o.o. [email protected] Kategoria: Planszowe Nazwa: Wingspan Ilość pobrań: 10 000+ System: 6.0 i nowsze Typ: Planszowe

Wingspan Wskazówki, Q&A, Poradniki

Zobacz kody do Wingspan, sprawdź wskazówki, strategie i recenzje.
Zaczekaj 10 sekund


 

Pytania

Zadaj pytanie, napisz odpowiedź i dołącz do dyskusji.

Jak zdobyć kod promocyjny lub bonus?

Czy mógłbyś wymienić wady i zalety?

Jakie są Twoje rady dla początkujących?


Trailery i Powiązane Video

Wingspan hack taktyki, nagrody, mody i klipy.

Opis

Wingspan (Na skrzydłach) to relaksująca i nagradzana strategiczna karcianka o ptakach dla 1–5 graczy. Każdy nowy ptak wzbogaca specjalną zdolnością potencjał jednego z trzech siedlisk. Twoim zadaniem jest powiększanie rozlicznych rezerwatów przyrody o najlepsze gatunki ptaków. Oficjalnie licencjonowana cyfrowa adaptacja gry planszowej Wingspan, zwycięzcy prestiżowej nagrody Kennerspiel des Jahres w roku 2019. W tej fascynującej grze stajecie się opiekunami rezerwatów, które są ostoją dla wielu gatunków ptactwa. Każdy nowy ptak wzbogaca specjalną zdolnością potencjał danego siedliska, a każde siedlisko pomaga Ci skupić się na jednym z kluczowych aspektów powiększania rezerwatu. W grze Wingspan (Na skrzydłach) maksymalnie 5 graczy rywalizuje o powiększanie swoich rezerwatów przyrody w ograniczonej liczbie tur. Każdy nowy, przepiękny gatunek ptaka dodany do rezerwatu sprawia, że coraz lepiej opanowujesz składanie jaj, losowanie kart lub gromadzenie pokarmu. Większość ze 170 unikalnych gatunków posiada zdolności, które odzwierciedlają ich zachowanie w przyrodzie: jastrzębie polują, pelikany łowią, a gęsi tworzą stada. Cechy - Ciekawostki o ptakach przeczytała Krystyna Czubówna. - Relaksująca strategiczna karcianka, w której zadaniem gracza jest przyciągnąć do siedliska jak najlepsze gatunki ptaków. - Tryby dla jednego lub wielu graczy (do 5 graczy). - Gra powstała w oparciu o nagradzaną planszówkę, skupiającą się na rywalizacji i polegającą na tworzeniu silnika. - Setki unikalnych, animowanych ptaków z ich prawdziwymi odgłosami w przyrodzie. - Wiele sposobów gromadzenia punktów za pomocą ptaków, dodatkowych kart i celów pod koniec rundy.
Wingspan cheats kody promocyjne, sekrety, odblokowania i opinie.

Wingspan Hack Wingspan Cheat Wingspan Kody

Pobierz plik apk z Google Playstore.

 

 • Tagi:

 • Wingspan kody zniżkowe,
 • Wingspan hack download,
 • Wingspan cheats online,
 • Wingspan hack tool,
 • Wingspan cheat engine

 

Recenzje

Dodaj recenzję lub przeczytaj opinie i oceny dodane przez użytkowników.
 • img

  frelka

  Dodano 2022-05-12 Gra jest fajna tylko czemu mi sie wylancza? jesli tak bedzie to gdzie sie zglosic o zwrot pieniędzy?

 • img

  Krzysztof Adamczewski

  Dodano 2022-05-12 Super

 • img

  Artut Drzycimski

  Dodano 2022-05-12 Super gra !

 • img

  Mateusz Jamróz

  Dodano 2022-05-12 Cyfrowa edycja planszowej gry Na Skrzydłach. Aktualnie dostępna tylko podstawa (ptaki Ameryk). Gra przeniesiona chyba 1:1, dodatkowo czas umila nam ładna muzyka, piękne animacje i dźwięki ptaków oraz ciekawostki czytane przez Krystynę Czubówną. Możliwa gra online, z automą oraz własna, do 5 graczy. Dodatkowo dostępne jest archiwum gier oraz atlas ptaków, w którym możemy przejrzeć wszystkie odblokowane do tej pory. Gorąco polecam, gra warta ceny i wkrótce premiera dodatku - Ptaki Europy!

 • img

  Krzysztof Marcinek

  Dodano 2022-05-12 Udana cyfrowa adaptacja gry która co prawda nie należy do tanich ale z pewnością warta swojej ceny. Rozgrywka jest prosta, przyjemna i potrafi odstresować po całym dniu zupełnie jak fizyczna wersja. Polecam każdemu komu gry planszowe/karciane nie są obce tym bardziej że jako cyfrowa wersja gra zyskuje chyba najbardziej rozpoznawalny głos dla osób lubiących oglądać filmy przyrodnicze tj. Krystyny Czubówny dzięki któremu poszerzymy również swoją wiedzę o ptakach :)

 • img

  Dariusz Mazurkiewicz

  Dodano 2022-05-12 Gra nie jest tania, ale warta swojej ceny. Bardzo dobra adaptacja planszówki. Język polski, niezły samouczek (proponuję nie zrażać się początkowym wrażeniem trudności), gra offline dla jednej lub kilku osób, on-line szybka gra (5 min. na turę), a dla zabieganych wersja 72 godziny na turę. Bardzo ładna grafika. Głosy ptaków. Kolekcjonowanie własnego "atlasu ptaków". Brakuje: pośredniej rozgrywki online, np. 24 godziny na turę, oraz dodatków znanych z planszowej wersji. Polecam!

 

Ostatnio dodane