Świątynia bloku skarbów Kody, Triki, Strategie i PoradyŚwiątynia bloku skarbów poradniki, bonusy, kody, zniżki oraz pytania i odpowiedzi.
Świątynia bloku skarbów Hack Cheats
Ocena ogólna:
Szczegóły

Wersja: 1.0.2 Data wydania: 12 maja 2022 Ocena: 4 Twórca: CreativeJoy [email protected] Kategoria: Łamigłówki Nazwa: Świątynia bloku skarbów Ilość pobrań: 5 000+ System: 4.1 i nowsze Typ: Łamigłówki

Świątynia bloku skarbów Wskazówki, Q&A, Poradniki

Zobacz kody do Świątynia bloku skarbów, sprawdź wskazówki, strategie i recenzje.
Zaczekaj 10 sekund


 

Pytania

Zadaj pytanie, napisz odpowiedź i dołącz do dyskusji.

Jak zdobyć kod promocyjny lub bonus?

Czy mógłbyś wymienić wady i zalety?

Jakie są Twoje rady dla początkujących?


Trailery i Powiązane Video

Świątynia bloku skarbów hack taktyki, nagrody, mody i klipy.

Opis

Świątynia bloku skarbów: klejnot starożytnych kostek mitów – podróż z uroczym kapłanem Egiptu, aby znaleźć cenne kostki w starożytnej tajemniczej piramidzie! Klasyczna darmowa gra logiczna z wciągającą rozgrywką, tysiącem poziomów i wymagającymi zadaniami w czasach cywilizacji starego Egiptu. Twoim zadaniem jest znalezienie mitycznych kostek klejnotów i walka z silnymi potworami w celu ochrony cennego egipskiego skarbu. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć, aby na ekranie pojawiły się błyszczące diamenty. Łatwy do rozpoczęcia, ale późniejsze poziomy będą wyzwaniem z różnymi misjami i przeszkodami! Czy odważysz się podjąć przygodę i znaleźć mityczny skarb w piramidzie starożytnego Egiptu? JAK GRAĆ * Stuknij w 2 lub więcej połączonych tych samych kostek diamentowych, aby je zdobyć. * Dotknij więcej niż 5 bloków skarbów, aby stworzyć Rakietę, 7 bloków, aby stworzyć Bombę i 10 bloków, aby stworzyć mit Kolorową kostkę. * Połącz 2 dopalacze, aby zrobić wielką eksplozję klejnotów! * Wypełnij wszystkie cele, aby wygrać poziom, zanim zabraknie ruchów. FUNKCJE * Nieograniczone życie - żadnych serc! Graj w mitową przygodę tak często, jak tylko możesz! * Starożytna tajemnicza grafika i imponujący efekt. * Łatwy do gry, ale późniejsze etapy będą dla ciebie wyzwaniem. * Zagraj w tę bezpłatną grę blokową bez Internetu. Obsługuje prawie telefony i tablety. * Dwa tryby gry: normalny i trudny tryb wyzwania. * Codzienne nagrody z koła obrotowego. * Zapisuj publicationępy w grze (synchronizuj) na wielu urządzeniach. * Trudna misja w starożytnej świątyni Piramidy. * Unikalne wrażenia z gry, które zrelaksują Twój mózg Jeśli masz jakieś sugestie, skontaktuj się z nami.
Świątynia bloku skarbów cheats kody promocyjne, sekrety, odblokowania i opinie.

Świątynia bloku skarbów Hack Świątynia bloku skarbów Cheat Świątynia bloku skarbów Kody

Pobierz plik apk z Google Playstore.

 

  • Tagi:

  • Świątynia bloku skarbów kody zniżkowe,
  • Świątynia bloku skarbów hack download,
  • Świątynia bloku skarbów cheats online,
  • Świątynia bloku skarbów hack tool,
  • Świątynia bloku skarbów cheat engine

 

Recenzje

Dodaj recenzję lub przeczytaj opinie i oceny dodane przez użytkowników.

 

Ostatnio dodane