FAQCzym jest platforma kodyhacki.pl?

Serwis jest niczym innym jak olbrzymią bazą poradników, kodów, wskazówek i tutoriali do gier, aplikacji i narzędzi. Każdy użytkownik może za darmo bez rejestracji czytać oraz publikować treści na stronie w prosty sposób. Oprócz kuponów, sekretów, pomysłów i trików dajemy Ci możliwość brania udziału w dyskusji w sekcji Q&A oraz pisania recenzji. Dla każdego tytułu znajdziesz garść informacji takich jak szczegółowe dane, opis, galeria zdjęć, powiązane video, ocena ogólna i wiele więcej.

Jak dodać nową treść?

Wystarczy kliknąć dowolny przycisk, np. DODAJ lub NAPISZ RECENZJĘ, wykonanie tej czynności przeniesie Cię na stronę gdzie będziesz mógł dodać własny tekst bez rejestracji. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie wymagane pola w formularzu, a następnie ukończyć tzw. captcha challenge i kliknąć przycisk WYŚLIJ. Dodawanie linków w treści jest zabronione. Staraj się nie używać wulgaryzmów. Treści niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dlaczego mój tekst się nie pojawił?

Spokojnie, dodana przez Ciebie treść nie jest widoczna od razu po jej wysłaniu z powodu systemu cache, którego używamy na stronie. Poszczególne strony są zazwyczaj cachowane na 24h, tak więc możesz wrócić jutro i sprawdzić ponownie. Twój tekst powinien się pojawić po upływie 24 godzin od momentu dodania. Natomiast jeśli treść zawierała spam, linki wychodzące lub słowa powszechnie uznawane za obraźliwe, została ona zapewne usunięta.

Jak usunąć stąd moją grę?

Jeśli nie życzysz sobie, by Twoja gra, apka lub program znajdowały się w naszej bazie, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość email. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h i usuniemy tytuł Twojego autorstwa z naszego serwisu. Od chwili usunięcia już nigdy nie będzie się dało go znaleźć w naszej witrynie i nigdy nie zostanie dodany ponownie.

Jak mogę się z wami skontaktować?

Najprostszą drogą do nawiązania z nami kontaktu jest wiadomość email. Staramy się odpowiadać na nadesłane przez użytkowników wiadomości tak szybko jak to tylko możliwe, zwykle czas oczekiwania na odpowiedź nie przekracza 24 godzin. Adres naszej skrzynki mailowej znajdziesz w zakładce "Kontakt". Zanim do nas napiszesz, polecamy Ci przeczytać wszystkie odpowiedzi powyżej, być możesz jest wśród nich odpowiedź na pytanie, które chciałbyś nam zadać.